Мішок Поліпропіленовий – Поліпропіленові Мішки – Україна

POLYBAGS ® – #1 Виробник та Постачальник Поліпропіленових Мішків в Україні з 1997 року. У 2014 році ми ввели в Експлуатацію Надсучасну лінію по виіробництву Поліпроіленових Мішків в Україні, також ми є основним постачальник високоякісних Поліпропіленових Мішків з Китая. Саме для забезпечення найвищого рівня якості імпортованого товару ми відкрили у 2009 році власне представництво у Китаї та маємо ексклюзивні контракти з основними підприємствами. Наше Виробництво: 1) Сучасний Екструдер, що виробляє Нитку для Поліпропіленових Мішків:

Мішкі Поліпропіленові - Київ, Україна - Екструдер

2) Нитка намотується на спеціальні шпулі:

Мішки Поліпропіленові - Наматування Нитки

3) Плетіння Рукава, з якого пізніше нарізаються Поліпропіленові Мішки:

Виробництво Поліпропіленових Мішків - Плетіння Рукава

Виробництво Поліпропіленових Мішків - Плетіння Рукава

4) Зматування Рукава для Поліпропіленових Мішків у Бобіну

Виробництво Поліпропіленових Мішків - Намотування Рукава у Бобіни

5) Нарізання Поліпропіленового Рукава на Мішки з автоматичним зашиванням дна

Мішки Поліпропіленові - Нарізка Рукава та Пошив Мішків

Ми завжди маємо у наявності шорокий ассортимент готових Мішків Поліпропіленових різних розмірів:

Мішки Поліпроіпленові - Поліпропіленовий Мішок

——

** Можливе нанесення логотипу та рекламної інформації на мішок

Мішок. Виробництво Мішків Поліетиленових (Україна)

Мішок (кульок), що використовується для фасування сипучих будматеріалів (наприклад: крейди, алебастру, гіпсу, вапна, цементу, піску і ін.), хімікатів, мінеральних добрив, а також для вторинної упаковки розфасованої продукції, виготовляється із первинної і вторинної сировини.

Мішок поліетиленовий з логотипом (поліетиленовий кульок) може бути використаний як фасувальний (розфасувальний) або пакувальний мішок. Мішок Поліпропіленовий. Виробництво Мішків Поліпропіленових (Україна) Мішок (ціна) тканий поліпропіленовий у свою чергу відзначається підвищеною міцністю, вологонепроникністю, стійкістю до гниття і морозостійкістю. Мішки (Київ) поліпропіленові використовуються для упаковки різних товарів, транспортування і зберігання сипких і/або гранульованих речовин, різноманітної промислової продукції (наприклад, дрібних деталей), комбікорму і продукції сільського господарства. За своїми експлуатаційними якостями мішки поліпропіленові перевершують льняні, джутові та паперові мішки. Мішок тканий Поліпропіленовий рекомендується використовувати як фасувальний (розфасувальний, пакувальний) мішок.

Поліпропілен, з якого виробляються міцні та надійні мішки, має наступні якості:

 • висока механічна і ударна міцність;
 • стійкість до багатократного вигину і стирання;
 • стійкість до дії киплячої води і лугів;
 • несприйнятливість низької температури (до -70 С);
 • несприйнятливість високої температури (до 100 С);
 • нерозчинність в органічних розчинниках;
 • не підвладний корозії;
 • не розкладається при тривалому зберіганні нафтопродуктів;
 • має низьку паро- і газопроникність;
 • має добрі діелектричні властивості;
 • на забарвлення матеріалу не впливає температура і ультрафіолетові промені, колір залишається практично незмінним більше 30-ти років;
 • екологічність при роботі з харчовими продуктами;
 • він має дуже низьку вагу.

Вся полімерна продукція, що вироблена компанією POLYBAGS, має сертифікати відповідності ДСТУ (ГОСТу) та санітарно-епідеміологічні висновки. Для зашивання мішків поліпропіленових (Київ) після упаковки в них товару рекомендується використовувати мішкозашивочні машинки і відповідну нитку для зашивання горловини мішка (мішкозашивальну нитку).

Компанія POLYBAGS працює на новітньому надійному устаткуванні і використовує лише якісну сировину для виробництва тари, упаковки. Ми виробляємо і реалізуємо мішки (якість) ткані поліпропіленові за цінам нижче ринкових. Знижки пропонуються всім постійним та оптовим покупцям.