Навігація по сайту
працюємо по всьому світу
працюємо по всьому світу
МІШКИ ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ ОПТОМ ВІД ВИРОБНИКА

Мішки поліпропіленові оптом від виробника.

№1 в Україні
Головна
Мішки, пакети, кульки та інша продукція за цінами від заводу
Понад 9 000 000 мішків на місяць отримують наші стратегічні партнери!
Нам довіряють
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
У наш мішок розфасовують свою продукцію більшість цукрових заводів, елеваторів, комбікормових заводів та фабрик з виробництва різноманітних добрив та хімікатів.
PolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybags
PolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybagsPolybags
01
Будь-які характеристики
Виготовимо продукцію, яку інші не можуть
02
Гарантуємо точні терміни
Завдяки автоматизації заводу та роботі виробництва без вихідних 24/7/365 днів на рік
03
Найкраща окупність ваших грошей
Як завод виробник гарантуємо Вам найкращу ціну
04
Унікальна Міцність
Ми виготовляємо найтоншу нитку для наших мішків з максимальним розривним навантаженням. Економія у вазі готового виробу понад 20% за тих же характеристик.
05
Контроль якості на кожному етапі
Кожен виробничий процес автоматизовано, а якість готового виробу перевіряється в автоматичному режимі за допомогою лазерного сканера. Усі дані потрапляють до єдиної облікової системи.
06
Ми на 7% дешевше Азіатських постачальників
Відсутність додаткових мит при імпорті товару з України до 45 країн світу.
Головна
Нанесення багатобарвних логотипів та зображень
Ви просто надаєте макет, а ми віддаємо готовий продукт в найкоротші терміни. Використання логотипу та додаткової інформації на упаковки – це доступна та вкрай важлива конкурентна перевага для будь-якого бізнесу.
Головна

Поліпропіленові мішки купити оптом від виробника.

Найбільш затребуваний вид сучасної тари для сипучої продукції - поліпропіленові мішки купити оптом: міцні, зручні, недорогі, стійкі до вологи та низьких температур, що спокійно витримують значну вагу. Вони ідеально підходять для зберігання та транспортування борошна, цукру, круп та зерна, добрив та гранульованих пластиків, будівельних сумішей та хімікатів, тканин та десятків інших видів харчових, сільськогосподарських та промислових товарів.

Компанія Polybags є визнаним лідером виробництва полімерних мішків в Україні. Ми випускаємо повний спектр високоякісної упаковки для будь-яких цілей, які можуть поставити перед собою наші замовники.

Види та особливості поліпропіленових мішків

Виготовлення полімерної мішкової тари є основним видом діяльності нашої компанії. Ми виробляємо вироби різної щільності та обсягу, розраховані на вагу від 3 до 100кг, з клапанами та вкладишем, з вологонепроникними вкладишами, мішки-сумки та мішки у рулонах. Детальні характеристики та фотографії кожної категорії упаковки ви знайдете в каталог нашого сайту.

«Polybags» у будь-який момент може надати Вам зі складу або на замовлення:

  • поліпропіленову упаковку класичного типу - весь представлений в асортименті товар завжди є;
  • актуальні новинки світового ринку — від мішків із прозорого та кольорового полотна до ламінованих виробів;
  • мішки з фірмовою символікою вашого підприємства – така упаковка зробить вашу продукцію відомою та сприятиме просуванню бренду;
  • поліпропіленове полотно та рукави, а також супутні товари — стяжки та пломби, мішкозашивальне обладнання та багато іншого.

Потрібні поліпропіленові мішки для нестандартного використання? Ми готові до виконання найнестандартніших замовлень. В активі компанії – виробництво тари для снігоприбиральних компаній, підводного будівництва, екологічно чистих саманних будматеріалів та інших ексклюзивних проектів.