Історія компанії

Історія компанії

Наша Компанія активно працює на Українському ринку Поліпроіленовой і поліетиленових тари і упаковки з 1996 року.

Свою діяльність ми починали з імпорту високоякісного поліпропіленові мішки з Туреччини і Індії на Україну. Починаючи з 90-х років наша компанія залишається лідером за обсягом поставок висококачествнних Поліпропіленових Мєшков на Україну.

У той же час на наших виробничо-складських майданчиках були встановлені друкарські верстати, які дозволяли оперативно наносити різнокольорові Логотипи на Поліпропіленовий Мішок за індивідуальним замовленням для Наших партнерів.

У 2008 році ми закупили сучасне обладнання для виробництва поліетиленових Плівки, Кульков, Пакетів та іншої продукції з поліетилену. Це дозволило нам повністю забезпечувати наших клієнтів не тільки поліпропіленові мішки, а й високоякісними фірмовими пакетами, Мішки та іншої допоміжної упаковкою з поліетилену. Таким чином ми змогли не тільки розширити асортимент послуг, услог, а також вийти на новий рівень розвитку нашої компанії.

У 2010 році ми відкрили власне представництво в Китаї, яке:

  • забезпечує вхідний контроль сировини
  • стежить за постійністю рецептури сировини
  • стежить за щільністю плетіння рукава
  • стежить за міцністю готового Поліпропіленового Мішка
  • гарантує кількість Мєшков в одній упаковці – 500шт.

Це дозволило нам стати надійним Стратегічним Партнером і Ключовим Постачальником Мєшков для будівельного сміття для більшості національних гіпермаркетів Будівельних матеріалів на Україні.

На сьогоднішній день ми плідно співпрацюємо з 2739 клієнтами з усіх регіонів України. Ми безпосередньо поставляємо високоякісний Поліпропіленовий Мішок цукровий Заводам, елеватор, Заводам з виробництва Солі та Добрив, Виробникам Комбікормів і багатьом іншим підприємствам України з різних галузей, де є потреба у Поліпропіленовий Мішок, як надійна та економічна Тара для Фасовки і Транспортування Сипучих Продуктів і Матеріалів.

Scroll to Top