paketu

——

** За бажанням Клієнта – нанесення логотипу Вашої компанії та іншої рекламної інформації на пакет поліетиленовий. Красивий малюнок на пакеті приваблюватиме увагу до вашої торгової марки

Пакети поліетиленові

“Production Pack” (Продакшн Пак) реалізує пакети поліетиленові будь-якої форми, кольору і розміру з нанесенням малюнка або без нього. Вся поліетиленова упаковка виробляється на власних промислових потужностях і сучасному устаткуванні, що гарантує оптимальні ціни на продукцію при постійному контролі якості упаковки фахівцями компанії.

Упаковка поліетиленова сьогодні стала практично незамінною і все завдяки чудовим експлуатаційним характеристикам. Поліетиленовий пакет надійно захищає свій вміст від води і пошкоджень, зберігає якість упакованого продукту. Пакети поліетиленові і пакети целофанові використовуються як для упаковки нехарчових продуктів, так і для зберігання їжі. Прикладів використання поліетиленових пакетів множина: від іміджевих (рекламних) цілей до зберігання сміттєвих відходів.

Пакети целофанові київ і пакети поліетиленові призначені для господарських цілей, перенесення продуктів харчування і різних предметів.

Пакети поліетиленові – це виріб з полімерної поліетиленової плівки, який призначен для впакування, зберігання й зручності переміщення різних товарів і продукції. Пакети поліетиленові використовується людьми щодня, і багато хто практично не зауважують їхню присутність – настільки щільно вони ввійшли в життя. Ріст популярності пакетів пов язаний з тенденціями сучасного миру.

Пакети поліетиленові зайняли своє місце й у виробничої, і в маркетингової сферах. Полиэтилен прекрасно захищає продукт від впливу вологи, і її зовнішній вигляд не псується навіть при дуже недбалому перевезенні.

Часте використання пакетів, так чи інакше, приводить до безлічі думок про критерії правильного вибору, формі, дизайні, міцності й нешкідливості пакувальних матеріалів.

Пакети поліпропіленові, поліетиленові з друком під замовлення.

“Production Pack” (Продакшн Пак) виробляє та реалізує оптом та дрібним оптом пакети для фасування продуктів, тобто фасувальні (фасовочні) пакети зі складу в Києві по цінам нижче ринкових.