Поліетиленові пакети Банан

paket_banan

Поліетиленові пакети «банан» це є найбільш естетичний і презентабельний тип поліетиленових пакетів, оскільки він дуже незначно спотворює нанесений на нього фірмовий малюнок або логотип. Розташування прорубних ручок і наявність донної складки значно поліпшують експлуатаційні характеристики пакету банан.

Пакети «банан» виготовляються з поліетилену низького тиску (ПНТ) або з поліетилену високого тиску (ПВТ).

Технологія виробництва пакетів БАНАН із ПНТ не передбачає укріплення ручки й закладання донної складки. Висока міцність при невисокій ціні – основні переваги таких пакетів. Пакети Банан використовуються найчастіше в рекламних цілях, у якості упаковки одягу, книг і т.д.

Гладкий і щільний пакет “банан” із ПВТ має презентабельний і бездоганний зовнішній вигляд. Надрукований малюнок виглядає на таких пакетах особливо ефектно. Донна складка збільшує обсяг пакета, а укріплені ручки – вантажопідйомність. Може використовуватися в рекламних цілях, для упаковки негабаритної продукції, а також у повсякденному житті.

Поліетиленові пакети «банан», виготовлені шляхом змішування ПВТ і ПНТ (ПЗТ), відрізняються щільністю й невеликим “шерехом”. Пакет має досить оригінальний зовнішній вигляд, гарну вантажопідйомність. Виготовляються як з донною складкою й укріпленою ручкою, так і без. Якісні характеристики таких пакетів із ПЗТ відповідають параметрам пакетів із ПВТ.

paket_banan_1

Пакети Банан можуть бути виготовлені з ручкою будь-якої форми. Вони також можуть бути додатково забезпечені ніжней або бічними закладками для додаткового збільшення об’єму пакету.Поліетиленові пакети Банан – спосіб посилення ручки в таких пакетів також може розрізнятися: з підкоміром або з посиленою ручкою.

Стандартними розмірамі пакетів банан прийнято називати наступні: 30 на 40 см і 40 на 50 см.

“Production Pack” (Продакшн Пак) пропонує виробництво і доставку поліетиленових пакетів “Банан” в Києві і в регіонах за цінами від виробника. Замовте пакети Банан у наших менеджерів прямо зараз.