proizvodstvo_paket“Production Pack” (Продакшн Пак)спеціалізується на виробництві пакетів поліетиленових, мішків, біг-бегів та плівки.

Давайте згадаємо, ще десь 20-25 років тому на території сучасної України пакет поліетиленовий був предметом для заздрості.
Сьогодні, ми не можемо уявити свого життя без цієї зручної упаковки. Сучасні поліетиленові пакети яскраві та міцні. Ми навіть не помічаємо, як зручно нам з ними живеться.

Уявіть на хвилинку ситуацію, що виробництво пакетів призупинено і всі пакети зникли з повсякденного життя, наприклад, хоча б на день. Як же без них обходитися? Доведеться згадати про забуті авоськи і сумки, які навряд зможуть замінити зручність поліетиленової упаковки.
Промисловість пропонує нам різноманітні види упаковки залежно від призначення: звичайні пакети без ручок використовуються для зберігання продуктів харчування, а також нехарчових дрібниць; сміттєві пакети – для полегшення прибирання; пакети майка або банан незамінні в супермаркеті; пакети з укріпленими пробивним ручками стануть в нагоді для перенесення крихких речей, а ще згадаймо: шаруділи пакети з ручками для упаковки подарунків і приємних сюрпризів.

“Production Pack” (Продакшн Пак) – провідний український виробник пакетів поліетиленових, а також величезного асортименту полімерної тари та упаковки. Ми спеціалізуємося на виготовленні пакетів, мішків, плівки поліетиленової, біг-бегів і т.д.
Десятирічний досвід виробництва і успішної роботи на українському ринку полімерної тари та упаковки свідчить про якість нашої продукції.  “Production Pack” (Продакшн Пак) співпрацює як з солідними супермаркетами та великими виробництвами, а також і з невеликими компаніями. Ви можете розробити дизайн і замовити виробництво партії пакетів з нанесенням практично будь-якого малюнка, а також отримати професійну консультацію від наших досвідчених менеджерів.

За час нашої роботи на ринку ми освоїли новітнє устаткування і сучасні технології виробництва пакетів з поліетилену ПНТ/ПВТ та інших видів упаковки. Співробітники компанії “Production Pack” (Продакшн Пак) постійно стежать за якістю продукції і розширюють асортимент тари та упаковки.
Ми зробимо для Вас зручний і практичний рекламний носій – якісний пакет з яскравим і незабутнім зображенням!

Виготовлення пакетів

Головним напрямком діяльності “Production Pack” (Продакшн Пак) є виготовлення пакетів поліетиленових та їх реалізація оптом і дрібним оптом.

Беручи до уваги всі плюси і мінуси сучасної реклами, можна сміливо стверджувати, що виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом, є невід’ємною частиною продуманої маркетингової політики будь-якої поважаючої себе компанії.

Яскравий логотип (слоган) Вашої компанії завжди буде залучати підвищену увагу до товару чи послуги.
“Production Pack” (Продакшн Пак) здійснює виготовлення пакетів на повністю автоматичної лінії. Виробляються як пакети високого тиску (ПВТ пакет), так і пакети низького тиску (ПНТ пакет). Швидкість виготовлення пакетів до 150 одиниць в хвилину.