paket-maykaПоліетиленові кульки і пакети майка – найдоступніший за ціною варіант серед пакетів з ручками. Даний тип пакетів найчастіше використовується торговими і торгово-промисловими компаніями, а також аптеками для упаковки покупок. Якісні характеристики пакетів майка дозволили їх придбати популярність як у продавців, так і у покупців.

Пакет Майка виробляється з поліетилену низького (ПНД) або високого тиску (ПВД). Кількість пакетів і кульків залежить тільки від бажання клієнта. На пакет може бути нанесений логотип і контактна інформація фірми методом флексодруку.

Для виробництва пакетів майка відносно невеликими накладами використовується технологія трафаретного друку. Тобто друк наноситися на вже готові пакети. На жаль, в цьому випадку є цілий ряд обмежень. Одним з таких обмежень є те, що друк у самий край пакету неможливий. Іншим важливим обмеженням є неможливість нанесення повнокольорового малюнка на пакет (пакет майка). Все інше віддається на волю дизайнера.

Для зручності роботи з клієнтами компанії “Production Pack” (Продакшн Пак), весь процес узгодження макету майбутнього малюнка на пакеті здійснюється через email, що економить час і кінець кінцем – гроші.

За рахунок бічних складок в пакети майка можна розмістити навіть об’ємні товари. Пакети даного вигляду використовують також для упаковки великих предметів. У них зручно розміститься велике число різних за розміром продуктів, які займуть додатковий об’єм, отриманий розкриттям бічних фальцев. Дана характеристика пакетів майок є істотною і вигідно відрізняє їх від пакетів банан, дозволяючи істотно зменшити собівартість виробництва пакетів майка.

А чи знаєте ви, що у полі зору кожної сучасної людини, що знаходиться в торгівельному центрі, знаходиться не менш ніж 50 пакетів з інформацією рекламного характеру?!

Пакети «майка» відзначаються:

 • низькою вартістю;
 • значною вантажопідйомністю;
 • високою міцністю;
 • місткістю за рахунок бічних складок;
 • зручністю у використанні;
 • можливістю нанесення фірмового малюнка або логотипу.

Пакети «майка» із ПВТ (поліетилен високого тиску) відзначаються високими міцністними характеристиками за рахунок товщини поліетилену і стійкими до розтягування ручками. Завдяки гладкій поверхні пакетів, віддрукований на них малюнок виглядає дуже ефектно і презентабельно

Пакети майка в рулонах

“Production Pack” (Продакшн Пак) пропонує одноразові пакети майка в рулонах для роздрібних торгівельних точок. Практична форма пакетів, що дійсно нагадують майку, дозволяє їм витримувати відносно великої вагу. Пакети майка в рулонах прозорі без малюнка або з логотипом дуже популярні у великих супермаркетах для упаковки продуктів і інших нехарчових товарів. Рулони пакетів майка легко транспортувати і зручно використовувати на касі і біля стелажів товарів. Для упаковки товара потрібно відмотати та відірвати від рулону необхідну кількість пакетів.

Переваги пакетів майка в рулонах::

 • підвищена міцність
 • місткість
 • захист від проникнення запаху
 • вологонепроникність
 • низька ціна матеріалу, що забезпечує низьку вартість
 • захист від проникнення ультрафіолетових променів

Якщо у Вас все ще залишилися питання і Ви не можете вирішити яка упаковка максимально задовольнить всі ваші потреби – наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас по будь-яких нюансах!.