paket_z_logotypom“Production Pack” (Продакшн Пак) пропонує Вам чудову можливість істотно збільшити дохід від рекламних кампаній і бізнес-презентацій. Як приємно буде кожному потенційному клієнтові в дарунок отримати яскравий пакет з логотипом, в якому лежатимуть буклети з рекламною інформацією про вашу продукцію.

Так само і в побуті: даруючи невеликий сувенір або дорогий презент, найважливіше враження ми створюємо саме красивою упаковкою. Тому дуже бажано, щоб цей пакет з логотипом був стильним і таким, що запам’ятається. Лише подумайте, Вам не потрібно додатково витрачати гроші на послуги з поширення реклами! Кожен власник пакету з логотипом стане вашим добровільним рекламним агентом. Так ваша торгівельна марка буде впізнанною, а продажі істотно зростуть.

Дзвоните до нас і ми із задоволенням виконаємо друк на пакетах, які, поза сумнівом, сподобаються Вашим клієнтам.

Пакет з логотипом

Пакети поліетиленові з логотипом зазвичай виготовляють прямокутної форми, у разі пакету банан – з вирубною ручкою. Інколи розумно зупинити вибір на пакетах з петлевою ручкою. Рішення залежить від призначення пакету.

Друк на пакеті (на малюнку змальований пакет банан) може бути нанесена не на всю поверхню пакету, а на область істотно меншого розміру. Оскільки береться до уваги область донної складки і прорубної ручки.

Вирубна ручка зміцнюється одним з двох способів: підкоміром поліетилену або приварюванням щільнішого поліпропилену. Для збільшення місткості пакету з логотипом передбачена донна закладка.

Колір друку зображення обирає замовник відповідно до нумерації Pantone і вибраного малюнка. Трафаретний друк на пакетах з логотипом рекомендується використовувати в малих партіях. При трафаретному друці інколи з часом обсипається фарба, щоб цього уникнути її активують коронним розрядом.

Розмір мінімально можливого накладу друку пакетів від тисячі штук.

Флексографічний друк на пакетах

“Production Pack” (Продакшн Пак) виробляє та пропонує:
  • друк на пакеті та поліпропіленової і поліетиленовій плівці методом флексографії
  • флексодрук на пакетах поліпропіленових і поліетиленових
  • розробку оригінал-макету дизайну упаковки

paket_pechat