paket_peВиготовляємо і продаємо пакет пе для збору та утилізації будівельних і інших відходів. Пакети ПЕ (фасовка) – надійна тара для упаковки вашого товару.

“Production Pack” (Продакшн Пак)виробляє і реалізує пакети пе з поліетилену високого і низького тиску з нанесенням друку практично будь-якого рівня складності зображення: від простих однобарвних пакетів пе майка до пакетів пе з хитромудрим малюнком і логотипом – повнокольорових шедеврів дизайнерської думки.

Ми запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці з компанією “Production Pack” (Продакшн Пак) і пропонуємо щонайширший асортимент серійних пе пакетів.

Кожного місяця ми поповнюємо асортимент пропонованої продукції з врахуванням побажань клієнтів. Є можливість попереднього резервування партій пе пакетів, приваблива система знижок і зручне місцерозташування офісу – це далеко не все вигоди співпраці з нашою компанією.

За весь час роботи компанії “Production Pack” (Продакшн Пак) не було жодної заяви від наших клієнтів на брак або недостачу відвантаженої продукції (пакетів пе). Різноманітність пакетного асортименту, незмінна висока якість, гарантована стабільність постачань і конкурентні ціни створили нам добре ім’я на ринку України.