poly-paketПакет поліетиленовий

Пакети для вакуумної упаковки харчових продуктів. Пакети поліетиленові з символікою замовника

Що таке пакет поліетиленовий пояснювати нікому не потрібно. Красивий і стильний пакет поліетіленовий не лише забезпечить збереження товару і зробить його перенесення комфортним, але і зможе привернути до себе увагу потенційних покупців.

В наше нестримне століття досить складно уявити собі навіть зовсім маленький торгівельний центр або невелике виробництво без обов’язкового атрибуту – пакету поліетіленового з фірмовою символікою, логотипом компанії і контактною інформацією про місцезнаходження компанії. Пакет поліетіленовий – чудова реклама для серійно виробленого продукту або для абсолютно нового товару, який потребує маркетингового просування на споживчому ринку.

“Production Pack” (Продакшн Пак) виробляє пакети поліетиленові різних розмірів, конструкції і щільності, кольору, з нанесенням друку зображення і тексту до 6-ти кольорів методом флексиграфії, що дозволяє мати на виході повноколірний якісний малюнок.

Пакет поліетіленовий виконує дві основні функції:

 • тари або упаковки;
 • площадки для вашої реклами.

У відмінність від реклами на промисловій упаковці і паперової реклами (брошур, візиток товару, упаковки), яку споживач викидає відразу ж в сміттєву корзину, реклама на пакеті поліетиленовому виправдовує вкладені засоби і довго «працюватиме» на Вашу компанію, за однієї умови: пакет повинен був виготовлений якісно і професійно.

Поліетіленовий пакет із зображенням бренду Вашої компанії – розумне маркетингове рішення! Для рекламних цілей ми пропонуємо різні види і розміри пакетів поліетиленових, класифікуючи їх по наступних ознаках:

 • Поліетілен низького і високого тиску.
 • Тип пакету: “банан” або “майка”, або інший підвид
 • Чи є петлева ручка
 • Колір поліетилену, з якого виготовляється пакет

На загальну вартість замовлення впливають наступні параметри:

 1. Розмір тіражу
 2. лінейні розміри самого пакету
 3. колір пакету до нанесення друку
 4. розміри нанесення зображення
 5. кількість кольорів нанесенія
 6. нанесення зображення – з однією або з обох сторін
 7. від ручки – із зміцненням або без
 8. щільність поліетилену

Поліетілен, з якого виготовляють пакет поліетіленовий – це результат полімеризації етилену (безбарвного газу), по зовнішніх ознаках – білий воскоподібний твердий продукт. Він еластичний, хороший діелектрик, стійок до багатьох хімічних речовин. Залежно від способу здобуття розрізняє поліетилен високої – ПЕВЩ (HDPE) і низької щільності ПЕНЩ (LDPE).

Пакети поліетіленові бувають різних форм і розмірів. З них виділяють основні види: