Виробництво мішкотари біг бег, біг бегі big-bag

big-bag
Виробництво БІГ БЕГ мішків для транспортування сипких будівельних матеріалів, таких як: гравій, гранує, цемент, щебінь, керамзит, пісок звичайний і кварцевий, а також для вугілля. Мішкотара Біг Біг може бути використана для вантаження, перевезення і зберігання сільсько-господарських культур (злакових).
Для чого лише не потрібні великі зручні мішки вигляду біг-біг, під: ТБО, дробленку (ПВХ, ПНТ, полістиролу), кольоровий метал.

Місткість біг бігу величезна: до 2 тонн ваги. Оболонка Біг Бегу виготовлена з міцної поліпропіленової тканини з вшивнимі або кроєннимі стропами.

Внутрішній поліетієлновий вкладиш (контейнер) може бути встановлений або бути відсутнім, залежно від цілі застосування мішкотари.

Біг Біг виготовляються методом пошиття з поліпропіленових або капронових тканин. Поліпропіленові і капронові біг бегі можуть використовуватися одного разу або бути багаторазовими. В деяких Біг Перегонів передбачений клапан і/або поліетиленовий вкладиш.

Геометрія мішків Big Bag – індивідуальна, в строгій відповідності з кресленням замовника. Ми пропонуємо Вам виробництво партії Біг Бегів будь-якої кількості, на разовий або на постійній основі. Наше підприємство працює без яких-небудь перебоїв і зривів, і здійснює постачання в строк згідно з підписаною угодою.