Сигнальна Стрічка “Небезпечно Газ!”

Стрічки сигнальні (ЛЗ) використовуються як підземних застережних сигналів про прокладені в грунт кабельних мережах і трубопроводах. Сигнальні стрічки виробляється з композиції поліетилену високого тиску з нанесенням застережливого тексту уздовж стрічки.

Сигнальна стрічка із застереженням “Небезпечно газ!” вироблятися на нашому заводі з вищою якістю.

Інструкція з використання та прокладенню стрічки сигнальної в траншеях.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

1.1 Інструкція призначена для організацій, незалежно від форми власності , які виконують роботи для будівництва та експлуатації кабельних ліній електропередач напругою до 35 кВ і контрольних кабелів різного призначення, що прокладаються в кабельних траншеях.
1.2 Метою інструкції є нормативне врегулювання вимог до застосування та прокладання стрічки сигнальної в траншеях із силовими кабелями напругою до 35 кВ і контрольними кабелями.

ВИЗНАЧЕННЯ

В інструкції застосовуються такі терміни та визначення:
кабельна лінія – лінія для передачі електроенергії, яка складається з одного або декількох паралельних кабелів із з’єднувачами, кінцевими муфтами і кріпильними деталями;
контрольний кабель – кабель, яким передають сигнали управління, результати вимірювань або інші технологічні сигнали;
стрічка сигнальна – стрічка, як правило поліетиленова або полівінілхлоридна, відповідного кольору і з написами, яка укладається в траншеї для попередження про місце розташування кабелю.
Для визначення обов’язковості виконання вимог в Інструкції використовуються слова “повинен”, “необхідно” та похідні від них. Слова “як правило” означають, що ця вимога є важливим, а відступ від нього вимагає обгрунтування. Слово “допускається” означає, що таке рішення використовується як виняток (внаслідок обставин, обмежених ресурсів необхідно узгодження обладнання, матеріалів і т.д.). Слово “рекомендується” означає, що це рішення є кращим, але необов’язковим.
Кабель, який укладається в траншеї, захищається

  • Відповідно до вимог ПУЕ (§ 2.3.83 );
  • Відповідно до вимог глави 2.3 ПУЗ – 86 із змінами до неї відповідно до рішення Головного науково-технічного управління Міненерго СРСР від 10 червня 1990 року № 3-4/90 та ГКД 34.21.206-2003 – стрічкою сигнальної.