Будівельна технічна плівка

plenka_stroitelnayaПоліетиленова плівка будівельна – незамінний матеріал в будівництві і ремонті: для тепло- і гідроізоляції крівлі, підлоги, підвальних і горищних приміщень; для захисту фундаментів, будівельних матеріалів і конструкцій. Перевага упаковки в поліетиленову плівку: міцність; захист від дії зовнішнього середовища; зручність при транспортуванні; естетичний вигляд; візуальний контроль товару через прозору поверхню. Плівка такого типу буває разлічих розмірів, товщини і кольорів.

Будівельна плівка призначена для технічних цілей на промислових і будівельних об’єктах для укриття і захисного матеріалу від сміття, вологи, протягу і для утримання тепла.

Будівельна технічна плівка виготовляється з полиэтилена вторинної переробки. При цьому її технічні характеристики нітрохи не уступають характеристикам плівки 1 сорту. Від плівки 1 сорту її відрізняє тільки менший відсоток світлопропускання, тому, крім застосування в тепличному господарстві її можна використовувати де завгодно, до того ж вона набагато дешевше. Багато споживачів звикли до плівки 1 сорту, не мають інформації про технічну плівку та й не знають, що могли б заощаджувати на закупівлях.