Плівка поліетиленова. Плівка ПНТ

OLYMPUS DIGITAL CAMERAПоліетилен низького тиску широко застосовується для виробництва різних плівок, пакетів і іншої упаковки. Упаковка з поліетилена низького тиску (ПНТ) відрізняє міцність при розтяганні і стиску, низький опір удару, висока водопроникність і хімічна стійкість стосовно агресивних середовищ.

Поліетиленова плівка виготовляється методом екструзії з наступним пневматичним розтяганням з поліетилена високого тиску (низької щільності) і низького тиску (високої щільності) і його композицій, що містять пігменти (барвники), стабілізатори, ковзаючі, антистатичні, модифікуючі добавки.

Плівка ПНТ застосовується в сільському господарстві, меліоративниму і водогосподарчому будівництві, у якості пакувального матеріалу в різних галузях народного господарства та для інших цілей.

Плівка поліетиленова застосовується як пакувальний матеріал для ручної і автоматичної упаковки, у сільському господарстві, у будівництві і у інших галузях.

По типу вихідної сировини розрізняють поліетилен низького тиску (ПНТ) і поліетилен високого тиску (ПВТ,УВТ). Насправді поліетилен низького тиску більш міцний, чим поліетилен високого тиску, однак має гірші оптичні властивості і менш гладкий.

Готова плівка поліетиленова постачається у вигляді рукава, напів-рукава або полотна.

Плівку у вигляді рукава, напів-рукава або полотна застосовують для виготовлення поліетиленових пакетів. Рукав часто використовується для упаковки в автоматичному або ручному режимах. Полотно широко застосовується в сільському господарстві, будівництві, в автоматичних пакувальних машинах.