Стрейч плівка. Технічна плівка

strech-film-pallet

Стрейч плівка (промислова плівка, технічна плівка) – це пакувальний матеріал, що має здатність зворотньо розтягуватися з більшим подовженням. Така плівка має, у порівнянні з іншими плівковими матеріалами, підвищену міцність, стійкість до розриву, проколу, удару і продавлюванню, вона відрізняється липкістю шарів плівки по відношенню друг до друга.

Завдяки еластичному розтяганню стрейч-плівки в процесі упаковки і за рахунок її прагнення повернутися у вихідний стан, виникає «утримувальна» сила, яка забезпечує стійку фіксацію продукції зі збереженням захисної функції упаковки.

Унікальною властивістю стрейч-плівки є липкість шарів по відношенню друг до друга. За рахунок цього шари щільно прилягають друг до друга під час обмотки, утворюючи герметичну упаковку.

В основному, стретч-плівка використовується для упаковки і фіксації вантажів на палетах, а також для упаковки довгомірних виробів шляхом ротаційного спиралевидного обмотування.

В залежності від застосування обладнання палетна стретч-плівка поділяється на ручну та машинну. Ручна стретч-плівка застосовується на ручних пристроях (диспенсерах), а машинна стрейч-плівка – на спеціальних машинах (палетопакувальниках), обладнаних різними системами розтягнення плівки.

Однією з важливих експлуатаційних характеристик палетної стрейч-плівки є величина попереднього розтягу (престрейч), тобто величина, на яку може бути розтягнута плівка при обгортанні палет з забезпеченням гарантованого скріплення і цілісності вантажу без пошкодження плівки. В основному, ручні палетні стрейч-плівки мають престрейч 70÷100%, а машинні палетні стрейч-плівки – 100÷300%.

Для того, щоб вибрати найбільш підходящу стрейч плівку для пакування вантажу, необхідно звернути увагу на наступні фактори:

  • тип вантажу (розмір, форма, вага);
  • спосіб пакування;
  • тип обладнання, що застосовується;
  • засоби транспортування і особливості завантаження;
  • вимоги до утримувальної сили та сили стискання при завантаженні;
  • фактори удару при завантажені.

Технічна плівка

Технічна стрейч плівка – це надійний захисник вашого товару. Стрейч-плівка призначена для упаковки вантажу на паллетах, як ручним способом, так і за допомогою паллетоупаковочних машин. Паллетний стрейч служить для оберігання товарів від пилу і бруду, а також скріпляє вантажі на піддонах при складанні і під час транспортування. Характеризується високим ступенем прозорості, високими показниками розтягування (престрейч), одночасно після декількох хвилин обгортання товару плівка стягується, намагаючись повернутися в первинне положення, внаслідок чого відбувається щільне стиснення і максимальне покриття вантажу (ширина рулону 50 см), готового для переміщення.