Прозора парникова плівка / Плівка для теплиць

plenka_prozra4naya

Прозора парникова плівка може успішно використовуватися в сільському господарстві для покриття парників і теплиць (теплична плівка), при організації будівельних робіт як матеріалу для укриття і т.д. У числі позитивних властивостей парникової плівки слід зазначити її еластичність, водонепроникність і гарні експлуатаційні можливості: термін служби плівки – 1-2 сезону.

Виготовлення парникової прозорої плівки здійснюється шляхом екструзії з поліетилену високого тиску марок 10803-20 і 15803-020. Поліетиленова парникова плівка поставляється намотаній на картонні або полімерні труби. Ширина плівки – від 40 до 60 м; товщина – від 40 до 200 мкн. Вага рулону – до 50 кг. Крім сільськогосподарських цілей даний тип плівки найкращий як упаковка в порівнянні з більш традиційними видами пакувальних матеріалів, таких як папір, картон, мішковина і т.д. Завдяки високій прозорості, ціні, малій вазі, великій міцності і непроникністю стосовно кисню і волозі. Тому з даних плівок виготовляють пакети, ламинируют папір і фольгу.

Також поліетиленова плівка – незамінний матеріал при будівництві, а також при ремонтних роботах: тепло- і гідроізоляції покрівлі будинку, підлоги, підвалів і горищ, захисті меблів, фундаментів і так далі.

Парникова плівка — прозора плівка для парників, будівництва навісів.
Технична плівка — використовується для упаковки, зберігання материалів і обладнання від пилу, опадів і механічних пошкоджень, також для гідроізоляції (в будівництві).
Чорна плівка – використовується для мульчировання грунту, обладнання силосних ям.
Кольорова плівка (з добавленням барвника) — за бажанням Замовника.
Пропонуємо Вам: нанесення зображення на плівку (послуги флексографії).